KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12471055

nr 1247 1055

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, "Flöjtspel", Signerad. Olja på duk, 51x75

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 8 april 2019
kl 20:15:04

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano